Liikluslinn on avatud septembris L-P 12.00-17.00 15.09 PÜHAPÄEVAL OLEME BRONEERITUD JA TAVAKÜLASTAJAID KAHJUKS VASTU EI VÕTA

Liikluslinn

Uue-Antslas asuv Liikluslinn on suurepärane koht, kus taaselustada oma lapsepõlv või kinkida pere pisematele lõbus ja adrenaliinirohke päev. Ainulaadses siseliikluslinnas säravad tuled eredalt ning pidu ei lõppe kunagi: külasta autokino, keeruta jalga modernses diskoteegis, uudista maagilist nõiamaailma, täida kõhtu Nõiaköögi hõrgutistega ja palju muud. Saad õppida ohutut liiklemist ning samas vallandada oma üleannetu poole. Ole siiski ettevaatlik! Kui käitud nagu Pätu, võid lõpetada kartsas, kus saad viibida mõnda aega.

Lisaks siseruumides asuvatele atraktsioonidele ootavad sind vormelirada, jalgrattalinnak, ehtne turuplats ning Kagu-Eesti ainuke tivoli-lõbustuspark. Ära lase väikestel Ameerika mägedel end petta: pisikese lambukese sees on peidus tõeline metslane!

„Kuidas sellise linnaku külastus rahakotti mõjutab?“ esitad Sa küsimuse. Mitte kuidagi, sest sissepääs on kõigile huvilistele TASUTA! Täpselt nii. Maksad vaid sõitude ja atraktsioonide kasutamise eest. Kui mujal on kehtestatud sissepääsutasu, siis Liikluslinnas seda pole. Võta kasvõi kogu pere või suguvõsa kaasa.

KÕIK ATRAKTSIOONID TÖÖTAVAD ŽETOONIDEGA

 

1 ŽETOON 


Info ja broneerimine telefonil:

+372 533 322 53

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik, Urvaste vald
info@noiariik.ee
Facebook
© 2010 LiiklusLinn. Kõik autoriõigused on kaitsud.